Auktioner Parti med silver. Armband, ringar, örhÀngen med stenar, hÀngen m.m.

Bilder Parti med silver. Armband, ringar, örhÀngen med stenar, hÀngen m.m.

Parti med silver. Armband, ringar, örhÀngen med stenar, hÀngen m.m.

18 timmar 50 minuter

2024-11-24 18:05

225 SEK

VĂ€rdering: 600 SEK

Munkedal Auktioner

LerbergsvÀgen 2
455 91 Munkedal
BohuslÀn

info@munkedalauktioner.se
+46 760-05 46 70

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), fÀrgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

VĂ€rdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 5 timmar 3 minuter

SkÀnk, furu, avlutad

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

SkÄne

Slutar om 5 timmar 3 minuter

Sideboard, valnöt, 1940-tal

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

SkÄne

Slutar om 5 timmar 3 minuter

VitrinskÄp, med blyinfattat glas och grÄmÄlat med blÄ insida

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

SkÄne

Slutar om 5 timmar 4 minuter