Auktioner Belysning Taklampa, jugend, koppar/glas, Ø 27 cm

Bilder Taklampa, jugend, koppar/glas, Ø 27 cm

Taklampa, jugend, koppar/glas, Ø 27 cm

20 timmar 41 minuter

2024-11-24 18:14

140 SEK

Värdering: 300 SEK

Taklampa, jugend, koppar och glas, en ljuspunkt, diameter 27 cm, höjd 55 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 3 timmar 4 minuter

Skänk, furu, avlutad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 4 minuter

Sideboard, valnöt, 1940-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 4 minuter

Vitrinskåp, med blyinfattat glas och gråmålat med blå insida

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 4 minuter