Bilder Henningsen, Poul för Louis Poulsen, taklampa, koppar, Kotte (Artichoke), design 1958 för Langelinie Pavillonen i Köpenhamn, etikettsignerad, dia 84 cm,
el i behov av översyn, smärre repor och märken
Slutar om 3 timmar 11 minuter
Slutar om 3 timmar 12 minuter