Auktioner Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska med skål, signerad och daterad 2006, synlig pappersstorlek 73 x 54 cm
Bilder Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska med skål, signerad och daterad 2006, synlig pappersstorlek 73 x 54 cm
Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska med skål, signerad och daterad 2006, synlig pappersstorlek 73 x 54 cm