Auktioner Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska med skål, signerad och daterad 2006, synlig pappersstorlek 73 x 54 cm

Bilder Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska med skål, signerad och daterad 2006, synlig pappersstorlek 73 x 54 cm

Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska med skål, signerad och daterad 2006, synlig pappersstorlek 73 x 54 cm

2 timmar 18 minuter

2024-11-24 15:12

1200 SEK

Värdering: 1 300 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

KONJAKSKUPOR, 8 st, Orrefors

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Västmanland

Handdukar ljussläckare julbrännvins flaska. BC98

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Julkrubba

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Ljuslyktor julmöss figuriner. BC99

Värdering: -

Bud: 70 SEK