Auktioner Övrigt 9 kpl paperipainoja, lasia

Bilder 9 kpl paperipainoja, lasia

9 kpl paperipainoja, lasia

1 timme 56 minuter

2024-11-24 16:44

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

Äldre golvur. B211

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Vrilar, 2st, Ivan Ekström

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Eric Julius, olja på duk, signerad, 70x60 cm

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

PIEDESTAL, vitmålad, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Västmanland