Auktioner Övrigt AIMO OKKOLIN, RIIHIMÄEN LASI

Bilder AIMO OKKOLIN, RIIHIMÄEN LASI

AIMO OKKOLIN, RIIHIMÄEN LASI

2 timmar 3 minuter

2024-11-24 16:41

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

Lampkupor mm

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Kork/vin öppnare silar ljusstake m.m. A183

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Louis Bastin, etsning

Värdering: -

Bud: 0 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Västmanland