Bilder Carin Thoor, Olja på duk.
"Den alldeles väldigt ensamma kalven"
Signerad "Carin Thoor"
Bildmått: 44x34cm
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Signerad "Carin Thoor"
Bildmått: 44x34cm
Slutar om 8 timmar 20 minuter