Bilder Tefat 2 stycken Kina
famille jaune 1700-tal, polykrom emaljdekor av drakar och växter, diameter 12 (ett med lagning, ett med kantspricka)
Slutar om 3 timmar 26 minuter
Slutar om 3 timmar 27 minuter