Bilder Pilgrimsvas och vas Kina
sen Qingdynasti, blåvit underglasyrdekor, hänklar i form av drakar, vas med figurdekor, höjd 26/21 (båda med mynningsnagg, vas med glasyrslitage på fotringen) (2)
Slutar om 3 timmar 13 minuter
Slutar om 3 timmar 14 minuter