Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär

Bilder Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär

Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär

1 timme 41 minuter

2024-11-24 17:41

Värdering: - SEK

73x66

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

Trelleborgs Glasbruk, ormvas i räfflat ljusgrönt glas

Värdering: -

Bud: 380 SEK

Bandsåg, Woodster 2, med extra klingor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Peugot 308 comfort golvmattor. B311

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Royal Copenhagen, Div musselmalet och 2 kaffekoppar, porslin

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK