Auktioner Keramik & Porslin Kruka med fat blå vit. G11

Bilder Kruka med fat blå vit. G11

Kruka med fat blå vit. G11

2 timmar 31 minuter

2024-11-24 16:07

170 SEK

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Bestick, 36 del, nyskick

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Barnspark. B209

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Wiwen Nilsson, örhängen, ett par, silver

Värdering: 2 500

Bud: 1 100 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK