Auktioner Keramik & Porslin 4st Wilhelm Kåge Gustavsberg Pyro ugnsformar. G43

Bilder 4st Wilhelm Kåge Gustavsberg Pyro ugnsformar. G43

4st Wilhelm Kåge Gustavsberg Pyro ugnsformar. G43

1 timme 53 minuter

2024-11-24 16:44

500 SEK

Värdering: - SEK

Pyro 43, Pyro 45, Pyro 46, Pyro 47.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

2 glasfat

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Einar Jolin, litografi, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Kandelabrar, ett par, nysilver, höjd 29 cm

Värdering: 300

Bud: 120 SEK

UNDERHUS, "Duoprop", Volvo Penta

Värdering: 7 000

Bud: 200 SEK

Västmanland