Auktioner Keramik & Porslin Wilhelm Kåge Gustavsberg Pyro kanna och smörsmältare. G47

Bilder Wilhelm Kåge Gustavsberg Pyro kanna och smörsmältare. G47

Wilhelm Kåge Gustavsberg Pyro kanna och smörsmältare. G47

1 timme 58 minuter

2024-11-24 16:48

130 SEK

Värdering: - SEK

Pyro 49, Pyro 85.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Skulptur, oidentifierad konstnär, slips i keramik i plexibox, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KAFFE- och TESERVIS, ALP, Lidköping

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Västmanland

Verktygsvagn. B230

Värdering: -

Bud: 280 SEK

Armring, hamrad dekor, sterlingsilver, 60-tal

Värdering: 300

Bud: 200 SEK