Bilder Vaser 1 par Kina 1800-tal
blåvit underglasyrdekor av figurscener och fiskromsdekor, diameter 25,5 (båda med mynningsnagg)
Slutar om 3 timmar 19 minuter
Slutar om 3 timmar 20 minuter
Slutar om 3 timmar 19 minuter
Slutar om 3 timmar 20 minuter