Auktioner Stig Lindberg, Domino Vas och askfat

Bilder Stig Lindberg, Domino Vas och askfat

Stig Lindberg, Domino Vas och askfat

13 timmar 44 minuter

2024-11-22 18:00

0 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets mitt för Gustavsberg.
Höjd vas: 25 cm
Mått askfat: 15,5 x 15,5 cm

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 13 timmar 44 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK