Bilder SKRIVBORD jugend, tidigt 1900-tal, bokhylla i sidostycke. H:76x 124x 64cm. bruksslitage
SKRIVBORD jugend, tidigt 1900-tal, bokhylla i sidostycke. H:76x 124x 64cm. bruksslitage
Slutar om 6 timmar 24 minuter