Auktioner SPEGEL gjord av äldre fönster. 52x129cm

Bilder SPEGEL gjord av äldre fönster. 52x129cm

SPEGEL gjord av äldre fönster. 52x129cm

3 timmar 45 minuter

2024-11-25 19:07

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 2 timmar 38 minuter

Skänk, furu, avlutad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 38 minuter

Sideboard, valnöt, 1940-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 38 minuter

Vitrinskåp, med blyinfattat glas och gråmålat med blå insida

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 38 minuter