Bilder KISTA, 1800-tal, H: 53x 138x 72cm (åldersslitage, skador förekommer)
KISTA, 1800-tal, H: 53x 138x 72cm (åldersslitage, skador förekommer)
Slutar om 7 timmar 7 minuter