Auktioner Glas ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018), fat, 2 st, samt skål, "Tulpan", Kosta Boda

Bilder ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018), fat, 2 st, samt skål, "Tulpan", Kosta Boda

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018), fat, 2 st, samt skål, "Tulpan", Kosta Boda

250 SEK

Värdering: 500 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Fonte de Berlin, Tyskland, "Porte-Montre", klockställ/hållare i metall med fickur, 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 300 SEK

Bok, Svensk Byggnadskultur, Sigurd Erixon 1947

Värdering: -

Bud: 0 SEK

CYKEL 20". bruksslitage, sadel saknas

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Ljushållare, Dansk Design & Combi Leuchter 18 cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK