Auktioner Övrigt HALSKEDJA med hänge, Edblad, samt ARMBAND, ett par, LBVYR

Bilder HALSKEDJA med hänge, Edblad, samt ARMBAND, ett par, LBVYR

HALSKEDJA med hänge, Edblad, samt ARMBAND, ett par, LBVYR

2 timmar 12 minuter

2024-11-17 17:31

0 SEK

Värdering: 400 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Modellbilar, 2st, Bugatti och Lamborgini, Burago

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Modellbilar, 2st, Alfa Romeo och Chevrolet, Burago

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Sensorboj

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KISTA, 1800 tal. H: 46x 90x 61cm (slitage, skador förekommer)

Värdering: -

Bud: 450 SEK