Auktioner Övrigt BROSCH, silver med vita stenar, importstämplad

Bilder BROSCH, silver med vita stenar, importstämplad

BROSCH, silver med vita stenar, importstämplad

1 timme 59 minuter

2024-11-17 17:35

200 SEK

Värdering: 400 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Lasse Åberg, inramade tryck, 5st

Värdering: -

Bud: 220 SEK

REDSKAP 5st, L:210cm längsta

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Matta Strehög Infinty mått 160 cm x 230 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Taklampa 1900-talets senare del, mässing & snäckskal H=83 D=40

Värdering: 1 500

Bud: 650 SEK