Auktioner Övrigt SMÖRGÅSGAFFLAR, 13 st, silver, "Svensk", GAB, ca 307 g

Bilder SMÖRGÅSGAFFLAR, 13 st, silver, "Svensk", GAB, ca 307 g

SMÖRGÅSGAFFLAR, 13 st, silver, "Svensk", GAB, ca 307 g

1 timme 43 minuter

2024-11-17 17:46

2000 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

STOLAR 5st, 1800-tal, sitthöjd: 45cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Dammsugare Miele grön

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ljusstakar, 18 och 1900-tal, höjd 26 cm och lägre

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Hörnvitrinskåp idegran H=177 B=76

Värdering: 600

Bud: 75 SEK