Bilder SOFFA, rokokostil, 1900-tal. B:140cm. mindre slitage förekommer, ett ben behöver limmas
SOFFA, rokokostil, 1900-tal. B:140cm. mindre slitage förekommer, ett ben behöver limmas
Slutar om 7 timmar 32 minuter