Bilder Chanel solglasögon
bågar svart plast, skalmar med små CC berlocks logotyper, datum/äkthetskod, Made in Italy, etui i quiltat läder (bruksslitage, smärre repor)
Slutar om 3 timmar 20 minuter
Slutar om 3 timmar 21 minuter