Auktioner Allmoge Svenska Sockerfabriks Aktiebolaget trälåda. B37

Bilder Svenska Sockerfabriks Aktiebolaget trälåda. B37

Svenska Sockerfabriks Aktiebolaget trälåda. B37

2 timmar 12 minuter

2024-11-24 16:39

180 SEK

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Iswanto, olja på duk, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Runt bord med 3st stolar rokokostil. B239

Värdering: -

Bud: 340 SEK

PARTI med skålar, vaser, bl.a. slipad dekor

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Västmanland

Kendo/Shinaisvärd, 3 st, bambu.

Värdering: -

Bud: 100 SEK