Auktioner Övrigt Tomtefar och tomtemor i gungstol. BC51

Bilder Tomtefar och tomtemor i gungstol. BC51

Tomtefar och tomtemor i gungstol. BC51

2 timmar 54 minuter

2024-11-24 16:53

150 SEK

Värdering: - SEK

Ej testad.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Diverse snapsglas 25 delar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

GÖRAN WÄRFF, skulptur/ljuslykta, största modellen, glas, "Polar Hurricane", Kosta, unik, signerad

Värdering: 4 000

Bud: 2 400 SEK

SKÄNK, 1900-tal, H: 118x 154x 46cm (använt skick)

Värdering: -

Bud: 450 SEK

VITRINSKÅP med bakomliggande hyllplan, modern tillverkning. OBS! belysningen som syns på bilden är bortmonterad. H: 202x 80x 30cm

Värdering: -

Bud: 425 SEK