Auktioner Terrin tomtar trearmade ljusstakar m.m. BC100

Bilder Terrin tomtar trearmade ljusstakar m.m. BC100

Terrin tomtar trearmade ljusstakar m.m. BC100

2 timmar 31 minuter

2024-11-24 17:33

360 SEK

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Willem Swidde Rosersbergs slott kopparstick 45x30cm. M32/

Värdering: -

Bud: 1 SEK

Signerad färglitografi (stad) 47,5x38cm. M33/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Lotta Hagerman färglitografi "En Melodi" 28x28. M35/

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Diverse plastblommor

Värdering: -

Bud: 0 SEK