Auktioner Mattor & Textil 2st Filtar. BC101

Bilder 2st Filtar. BC101

2st Filtar. BC101

2 timmar 2 minuter

2024-11-24 17:33

380 SEK

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Gert Ingvar Andersson, vas, signerad, höjd 13,5 cm

Värdering: 300

Bud: 120 SEK

2st Väggklockor Ford Mustang Shelby Cobra. A286

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Parti metallföremål, m.m

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Moped, King Clipper med Victoria-motor, 1950/60-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK