Auktioner Keramik & Porslin 9st Figuriner änglar. A46

Bilder 9st Figuriner änglar. A46

9st Figuriner änglar. A46

2 timmar 59 minuter

2024-11-24 16:51

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Stolar, ett par, allmoge, 1800-tal

Värdering: 500

Bud: 120 SEK

Diverse tabeller för droskbil m.m. A17/

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Jean-Michel Folon, "Seoul", tryck, signerad i trycket.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Parti äldre mynt 5 öre. A26/

Värdering: -

Bud: 0 SEK