Bilder BORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:76x 81x 95 + 2st utdragbara skivor 35cm/st. (slitage)
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 4 timmar 59 minuter
Slutar om 4 timmar 59 minuter