Auktioner Övrigt RESVÄSKOR 2st, Deluxury, ca 57x42cm

Bilder RESVÄSKOR 2st, Deluxury, ca 57x42cm

RESVÄSKOR 2st, Deluxury, ca 57x42cm

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 5 timmar 47 minuter

Skänk, furu, avlutad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 47 minuter

Sideboard, valnöt, 1940-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 47 minuter

Vitrinskåp, med blyinfattat glas och gråmålat med blå insida

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 47 minuter