Bilder RADIO, ITT Standard "Cavalcade", 1900-talets mitt, H: 20x 65x 24cm (slitage, skador, ej funktionstestad)
RADIO, ITT Standard "Cavalcade", 1900-talets mitt, H: 20x 65x 24cm (slitage, skador, ej funktionstestad)
Slutar om 8 timmar 18 minuter