Bilder Louis Vuitton Frankrike
väska "Noe", monogramcanvas med detaljer i läder, förgylld metall, justerbar axelrem, märkt Louis Vuitton Paris, ägarmonogram, höjd 33, bredd 25x19 (fläckar på läder, bruksslitage, dragsko med skador)
Slutar om 2 timmar 48 minuter
Slutar om 2 timmar 49 minuter