Bilder VASER OCH LJUSLYKTOR, 5 del, glas, Reijmyre, mestadels 1900-talets mitt
1 par vaser med förgylld dekor, 2 tvådelade ljuslyktor samt 1 ljusstake, rött glas, höjd ca 3,5 - 15,5 cm
Slutar om 2 timmar 25 minuter
Slutar om 2 timmar 25 minuter