Bilder ARMBAND, 2 st, silver, 1900-talets andra hälft
Stel armring med ametist, svenska stämplar AMS 1961 (innerdiameter ca 63 mm) samt armband med filigranarbete (längd ca 18 cm)
Slutar om 2 timmar 46 minuter
Slutar om 2 timmar 46 minuter