Bilder MANSCHETTKNAPPAR OCH RING, silver, bla 1900-talets mitt
Ring med reliefdekor av bladverk (ringstorlek ca 20,5/64), manschettknapparna med svenska stämplar 1970 (ca 18 x 18 mm)
Slutar om 2 timmar 38 minuter
Slutar om 2 timmar 38 minuter