Auktioner Belysning TAKKRONA, venetiansk stil, 1900-talets andra hälft

Bilder TAKKRONA, venetiansk stil, 1900-talets andra hälft

TAKKRONA, venetiansk stil, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400 SEK

Stomme av bronserad metall, glasarmar och hängande prismor, fem ljusarmar, höjd exkl kedja ca 35, diameter 45 cm

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 2 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 2 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 2 minuter

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 2 minuter