Auktioner Belysning Spotlights 4 st, 1980-tal, skärmens diameter 9 cm

Bilder Spotlights 4 st, 1980-tal, skärmens diameter 9 cm

Spotlights 4 st, 1980-tal, skärmens diameter 9 cm

0 SEK

Värdering: 300 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Beatrice Doczalek, etsning

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Berlock, studentmössa, 18k guld, vikt

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

GUSTAF KARDELL, olja på pannå, Västeråsmotiv

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Västmanland

Lampkupor mm

Värdering: 400

Bud: 0 SEK