Auktioner Glas Karaff med glas, 1800-tal, handmålad dekor, höjd 24 cm

Bilder Karaff med glas, 1800-tal, handmålad dekor, höjd 24 cm

Karaff med glas, 1800-tal, handmålad dekor, höjd 24 cm

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Fat, Royal Copenhagen och Rosenthal, samt vas, Rörstrand

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Madeleine Pyk, tavla "Bella" Signerad M Pyk

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

Ark Royal hangarfartyg med fler modellskepp. A215

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Ulrica Hydman-Vallien, fat, "Tulipa", Kosta Boda, Ø 32,5 cm

Värdering: 300

Bud: 120 SEK