Auktioner Leksaker Träminiatyrer möjligen Tyskland H = ca 7cm

Bilder Träminiatyrer möjligen Tyskland H = ca 7cm

Träminiatyrer möjligen Tyskland H = ca 7cm

350 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "sommaräng", otydlig signatur.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Äldre kappsläde. B176

Värdering: -

Bud: 525 SEK

Ljusstakar/fat, 6+3st, mässing bla Hans Agne Jakobsson, med Lottakårens emblem

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Max Gregor Carlsson, olja på duk, signerad, 63x45 cm

Värdering: 2 500

Bud: 1 700 SEK