Auktioner Belysning Mässingsljusstakar, fönsterlampor, skål på fot mm

Bilder Mässingsljusstakar, fönsterlampor, skål på fot mm

Mässingsljusstakar, fönsterlampor, skål på fot mm

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Diverse glasföremål

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Servisdelar, 33st, Hackefors, Bavaria, Upsala Ekeby

Värdering: -

Bud: 0 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938), skulptur, glas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda B Vallien 7090336

Värdering: 3 000

Bud: 2 600 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP Grythyttan Stålmöbler, stolar 4st med gungfunktion & stapelbara & bord H:65cm D:100cm (slitage, något armstöd löst) OBS! 25% moms tillkommer på klubbat pris.

Värdering: -

Bud: 3 100 SEK