Auktioner Glas Cigarrställ 1800-tal glas metall H=19

Bilder Cigarrställ 1800-tal glas metall H=19

Cigarrställ 1800-tal glas metall H=19

300 SEK

Värdering: 300 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Större oljemålning, stileben med frukter

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

Julgrejer

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Bertil Berntsson, screentryck, signerad, 54x68 cm

Värdering: 300

Bud: 120 SEK

Armbandsur, 18 k Guld, Tissot Seastar Seven

Värdering: -

Bud: 4 900 SEK