Bilder Bil, Mitsubishi Spacestar, Automatväxlad 2004
1,8 L
Bensin
automatväxlad
2004
Skador på kaross
smuts/slitage
Startar inte
startmotor "Klickar"
Slutar om 3 timmar 22 minuter
Slutar om 3 timmar 23 minuter