Bilder Kristian Holmqvist, skulptur, terrakotta, signerad, höjd 27 cm
Kristian Holmqvist, skulptur i form av stiliserad blomma, terrakotta, signerad, daterad 1984, höjd ca 27 cm
Slutar om 7 timmar 19 minuter