Bilder Kristian Holmqvist, skulptur, terrakotta, signerad, höjd 14 cm
Kristian Holmqvist, skulptur, modellstudie av kvinna, terrakotta, monogramsignerad KH, daterad 1984, höjd 14 cm
Slutar om 7 timmar 17 minuter