Bilder Kristian Holmqvist, skulptur, trä, signerad, höjd 18 cm
Kristian Holmqvist, skulptur, "Mot vinden/Fågel", skuret olivträ, signerad, daterad 4 maj 1984, etikettmärkt från utställning, höjd 18 cm
Slutar om 7 timmar 16 minuter