Bilder Kristian Holmqvist, skulptur, skuret trÀ, signerad, höjd 32 cm
Kristian Holmqvist, skulptur, "Harsyra", skuret och bemÄlat trÀ, signerad, daterad 1988, höjd 32 cm, diameter ca 35 cm
Slutar om 7 timmar 11 minuter
Slutar om 7 timmar 11 minuter
Slutar om 7 timmar 11 minuter