Auktioner Kristian Holmqvist, skulptur, skuret trÀ, signerad, höjd 32 cm

Bilder Kristian Holmqvist, skulptur, skuret trÀ, signerad, höjd 32 cm

Kristian Holmqvist, skulptur, skuret trÀ, signerad, höjd 32 cm

100 SEK

VĂ€rdering: 1 200 SEK

Kristian Holmqvist, skulptur, "Harsyra", skuret och bemÄlat trÀ, signerad, daterad 1988, höjd 32 cm, diameter ca 35 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby
SkÄne

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Stig Olsson, Gouache

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 7 timmar 11 minuter

Gösta GrÀhs, skulptur

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 7 timmar 11 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 7 timmar 11 minuter

Rune Jansson, Olja pÄ duk

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 7 timmar 11 minuter