Bilder Kristian Holmqvist, skulptur, trä, signerad, höjd 76 cm
Kristian Holmqvist, skulptur, "Portaler", bok, 4 delar, signerad, daterad 84, etikettmärkt från utställning, höjd 76 cm, bottenplattans diameter ca 62 cm
Slutar om 7 timmar 27 minuter