Bilder Kristian Holmqvist, skulptur, trä, signerad, höjd 82 cm
Kristian Holmqvist, skulptur, "Växande", oljad ek, 4 delar, signerad, daterad 84, etikettmärkt från utställning, höjd 82 cm, bottenplattans mått ca 47 x 37 cm
Slutar om 7 timmar 14 minuter