Bilder Kristian Holmqvist, träskuren relief, "A Ma Femme", signerad, 31x53 cm
Kristian Holmqvist, träskuren och bemålad relief, "A Ma Femme", signerad, daterad 1983, mått ca 31 x 53 cm
Slutar om 6 timmar 54 minuter
Slutar om 6 timmar 54 minuter